Deniz

10 Ocak 2010 Pazar

Kuzey TAn beyin misafiriydik

Cumartesi gunü oyun arkadasımız KUzey TAn 'a gittik. Deniz'in geç uyanması hatta benim onun uyanmasını bekleyip sonunda uyandirip evden geç cikmamiz nedeniyle geç kaldık. Üstüne FAtma'nin mükemmel adres tarifine rağmen kaybolmam eklenince çifte kavrulmuş oldu:)
Kuzey DEniz'i görür görmez emeklemeye başladı . Cocukların bu hafızalarına bayılıyorum. Çok geçmeden Deniz'in artık yürüdüğünü görüp eski moduna gecti . Ama deniz henüz onun kadar hizli olamadığı için durup onu beklemek zorunda kalıyordu hep:)
FAtma teyzemiz deniz ve kuzey icin minik resimler hazırlamış . Kartları gösterip isimlerini söyledik . 5 dk sonra kartlar isirilmaya başlayınca aktivitemiz sona erdi.
Kuzeyin oyuncakları ile oynayıp kurcaladık.
Kuzeylerin buzdolabı defalarca yumruklandi :)
tüm odalar itina ile geZilip keşfedildi.
Deniz ve Kuzeyin saklanbac oyunu gorulmeye değerdi .
Kuzeyin babaannesinin yaptıgı enfes kurabiyeler anneler tarafından mideye indirildi. Deniz ve kuzey için yaptıgı enfes çorbada tarafimdan yuzsuzluk edip istendi ve deniz aksam hapur hupur yedi. Çok teşekkür ederi.
Deniz'in ben lavabodayken düşüp aglamasi üzerine kuzeyin lavaboya koşarak gelip' hanım hanım oğlun ağlıyor nerdesin sen ' tavrı harikaydi.
Birde kuzeyin iki koltuk arasını kendine tuvalet bekleyip aga gibi oturup hacet gidermesine ve tüm oyuncak efektlerini ezberleyp onu mafyavari ses tonuyla günlük yaşamına uyarlamisina bayıldım
misafirperverlikleri ve hersey için çok teşekkür ediyorum
bilgisayar bozuk olduğu ve telefondan sadece yazıp resim yukleyemedigimden resimler için lütfen www.kuzeytan.blogspot.com adresini tıklayınız .

Hiç yorum yok:

Deniz babasınamı benziyor?