Deniz

29 Eylül 2010 Çarşamba

Son günlerde biz

Ev ,iş arada gezmeler tozmalar yuvarlanıp gidiyoruz. Oturmaya vakit yok sabah 8- akşam 8 çalışmak, heleki çoook mutlu olduğun imkan(sızlık)ların sınırsız olduğu bir işte çalışmak zorluyor insanı. sahi işyerimdeki imkan(sızlık)lardan hiç bahsetmedim değilmi. Bu denizin bloğu ama oğlum bak annen bir zamanlar ne şartlarda çalışmış okursun:)
Tuvaletlere tuvalet kağıdı koymak masraf sayan, işer iyi gitmiyor diye önce demlenen caydan kısıntıya gidip 4'e kadar çay çıkartmayan, yemek çeşidini 2,5 tan üç çıkartıp üstüne malzemeden kısıp çoook leziz yemekler çıkan,az eleman çok iş mantalitesi olan bir şirkette çalışmak nedir onuda öğreniyoruz.
Nasıl yırtarım da oğlumla hem daha çok zaman geçirip hemde para kazanırım hesapları yapar oldum. Çalışmak yada çalışmamak ikiemini hergün yaşar oldum. ama hedefim çalışmak ama az çalışmak, daha çok denize zaman ayırmak. O günlerde gelecek umarım:(
deniz beyle okula başlıyoruz. Bu cumartesi (eğer seversek) Playtime da oyun grubuna başlayacağız. ufaktan ufaktan anaokulu ortamına alışması için ve kış geliyor sosyal olalım diye başlayacağız.
Kuzenimiz yağmur'u bekliyoruz. Son zamanlar nee yavaş geçiyormuş:) Fotğraf makinemin şartjını bile dodurdum bekliyorum, ne olur ne olmaz belki apansız gelir.
Burnumuz kanıyor:( bundan 1 ay öncede kanadı 2 kez doktora gittik, görünürde bişey yok bir daha kanarsa tetkik yaparız demişti. Haftasonu ve dün gece kanadı yine . Yarın kbb doktoruna gideceğiz.
 Hayırı haberlerle döneriz inşalah.
Deniz artık yatağına yatıp dvd player ie pingusunu açıp uzanarak uyuyor. bugün bye bye deyip öpücük atıp yattı. ayakta sallanmak istemiyor artık. Büyüdü büyüdü:)
Anlat anlat bitmez bu hikaye ...
Not: Yağmur yağsada yağmur çizmelerimizi giysek:) bknz foto2-3

Hiç yorum yok:

Deniz babasınamı benziyor?